Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-03-12, 18:00 Autor: Agnieszka Pospiszyl

Spowodowali wypadek i uciekli do lasu

Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Najpierw wypadek a potem kilkugodzinne poszukiwania w lesie ofiar tego wypadku. Takie zdarzenie miało miejsce wczoraj w nocy. Na trasie Kolonowskie - Krasiejów doszło do wypadku. Ford fiesta wypadł z drogi i podróż zakończył w lesie.
- Gdy na miejsce dojechali ratownicy, w samochodzie zastali zakleszczonego mężczyznę – mówi Piotr Zdziechowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich. – Okazało się, że samochodem podróżowały trzy osoby z czego dwie oddaliły się z miejsca zdarzenia. Po kilkunastu minutach, nasi strażacy jadąc główną drogą, przy pomocy kamery termowizyjnej, wypatrzyli osobę, która poruszała się nieopodal, ok. 30 metrów od drogi. Okazało się, że był to uczestnik tego wypadku, który miał ogólne potłuczenia.

Obaj mężczyźni, Ukraińcy, byli pijani – mieli po 2 promile każdy. Według ich słów w samochodzie miał jechać jeszcze trzeci mężczyzna. Przez 6 godzin trwały poszukiwania w lasach gminy Kolonowskie. Zaangażowano w nie strażaków z 6 jednostek oraz zespół z psami tropiącymi. Po godzinie 1. w nocy poszukiwania przerwano.

Dzisiaj do komisariatu w Ozimku zgłosił się mężczyzna, który twierdzi, że to on jest poszukiwanym uczestnikiem wypadku, miał też prowadzić samochód. Policjanci z Ozimka i Zawadzkiego ustalają teraz wszystkie okoliczności tego wypadku.
Piotr Zdziechowski

Wiadomości z regionu

2019-02-23, godz. 11:00 Dziś przypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Na tę chorobę cierpi coraz więcej osób - Trzeba mówić o depresji, dane wskazują bowiem na to, że zachorowalność na tę chorobę rośnie - powiedział w porannej rozmowie 'W cztery oczy' psychoterapeuta ... » więcej 2019-02-23, godz. 08:52 W najbliższym tygodniu będzie trudniej o wymianę dowodu osobistego w starej wersji Mniej czasu na złożenie wniosku o wymianę dowodu osobistego w starej formie. Utrudnienia, które wynikają z wprowadzenia e-dowodów, dotyczą nadchodzącego tygod ... » więcej 2019-02-23, godz. 08:30 Po 75 latach szukają śladów pradziadka w strzeleckim więzieniu Dwie studentki dziennikarstwa z Belgii - Linte Provost i Michelle Paas - odwiedziły Strzelce Opolskie. Kręcą film o poszukiwaniach śladów pradziadka jednej z ... » więcej 2019-02-22, godz. 20:00 Nyscy aktywiści mają dość smogu i domagają się rozszerzenia działań na rzecz poprawy jakości powietrza Nyski Alarm Smogowy po raz kolejny zwraca uwagę na złą jakość powietrza w mieście. Podczas dzisiejszej (22.02) manifestacji przed nyskim magistratem zbierano ... » więcej 2019-02-22, godz. 19:30 Biolodzy z Uniwersytetu Opolskiego mają na swoim koncie kolejny sukces Opolscy naukowcy wraz z zespołem ze Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie, Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie i Uniwersytetu Jagielońskiego dokonali jedne ... » więcej 2019-02-22, godz. 19:15 Zamieszanie z internetową sondą o placach zabaw w Opolu. Wątpliwości dotyczą systemu głosowania Chodzi o wyniki internetowej sondy, która miała rozstrzygnąć, gdzie w Opolu pojawią się nowe miejsca zabaw dla dzieci. Wygrały trzy lokalizacje: ul. Spychalsk ... » więcej 2019-02-22, godz. 18:00 Nowe autobusy PKS-u Strzelce Opolskie. Są mini, midi i duże 15 nowych autobusów trafiło już do PKS-u w Strzelcach Opolskich. Pojazdy kupiono dzięki dotacji unijnej. Zastąpiły one jedną czwartą taboru, którym do tej por ... » więcej 2019-02-22, godz. 17:30 Opolscy nauczyciele szykują się do strajku. Egzaminy się nie odbędą? Pod uwagę brany jest termin egzaminów gimnazjalnych, które odbędą się w dniach 10-12 kwietnia, może to być czas egzaminów ósmoklasistów w dniach 15-17 kwietni ... » więcej 2019-02-22, godz. 17:15 Grodków: z karetki ma zniknąć lekarz. "Bezpieczeństwo mieszkańców nie ulegnie pogorszeniu" Mieszkańcy Grodkowa chcą, by w jedynej stacjonującej w mieście karetce pogotowia pozostał lekarz. Opolski Urząd Wojewódzki planuje, by od kwietnia w grodkowsk ... » więcej 2019-02-22, godz. 16:30 To nie była odra. Dziecko z przedszkola nr 23 w Opolu nie było chore U dziecka, które chodzi do przedszkola nr 23 w Opolu, nie stwierdzono odry - dowiedziało się nieoficjalnie Radio Opole. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »