Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-03-12, 18:00 Autor: Agnieszka Pospiszyl

Spowodowali wypadek i uciekli do lasu

Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Spowodowali wypadek i uciekli do lasu [fot. policja]
Najpierw wypadek a potem kilkugodzinne poszukiwania w lesie ofiar tego wypadku. Takie zdarzenie miało miejsce wczoraj w nocy. Na trasie Kolonowskie - Krasiejów doszło do wypadku. Ford fiesta wypadł z drogi i podróż zakończył w lesie.
- Gdy na miejsce dojechali ratownicy, w samochodzie zastali zakleszczonego mężczyznę – mówi Piotr Zdziechowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich. – Okazało się, że samochodem podróżowały trzy osoby z czego dwie oddaliły się z miejsca zdarzenia. Po kilkunastu minutach, nasi strażacy jadąc główną drogą, przy pomocy kamery termowizyjnej, wypatrzyli osobę, która poruszała się nieopodal, ok. 30 metrów od drogi. Okazało się, że był to uczestnik tego wypadku, który miał ogólne potłuczenia.

Obaj mężczyźni, Ukraińcy, byli pijani – mieli po 2 promile każdy. Według ich słów w samochodzie miał jechać jeszcze trzeci mężczyzna. Przez 6 godzin trwały poszukiwania w lasach gminy Kolonowskie. Zaangażowano w nie strażaków z 6 jednostek oraz zespół z psami tropiącymi. Po godzinie 1. w nocy poszukiwania przerwano.

Dzisiaj do komisariatu w Ozimku zgłosił się mężczyzna, który twierdzi, że to on jest poszukiwanym uczestnikiem wypadku, miał też prowadzić samochód. Policjanci z Ozimka i Zawadzkiego ustalają teraz wszystkie okoliczności tego wypadku.
Piotr Zdziechowski

Wiadomości z regionu

2019-11-17, godz. 08:37 Dziś Światowy Dzień Ubogich. Opolskie obchody rozpocznie w południe msza święta w katedrze - Staramy się dotrzeć do najbardziej potrzebujących osób - powiedziała w porannej rozmowie 'W cztery oczy' siostra Aldona Skrzypiec, jałmużnik biskupa opolskiego… » więcej 2019-11-17, godz. 08:00 Wołczyński magistrat daje mieszkańcom nowe możliwości aktywnego spędzania czasu Kolejne dwie Otwarte Strefy Aktywności są dostępne dla mieszkańców gminy Wołczyn. » więcej 2019-11-16, godz. 20:51 "Zdrowie pod kontrolą". Przyszli lekarze zachęcają do wykonywania bezpłatnie badań profilaktycznych Pomiar ciśnienia krwi, czy cukru można dzisiaj (16.11) bezpłatnie zbadać w centrum handlowym przy ulicy Wrocławskiej. Studenci kierunku lekarskiego Uniwersytetu… » więcej 2019-11-16, godz. 20:50 Gala wręczenia nagród 17. Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego "Karpik 2019". Grand Prix dla Macieja Trzepałki… Po raz 17. nagrodzono laureatów Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego 'Karpik 2019'. W tym roku 125 rysowników z 24 krajów nadesłało 206 prac. Jury już… » więcej 2019-11-16, godz. 20:45 Filharmonia Opolska: przed nami druga odsłona rodzinnych spotkań z muzyką Muzyczna uczta dla małych i dużych, zagadki, piosenki i ciekawostki ze świata klasyki, a wszystko to w żartobliwej konwencji okraszonej multimedialnymi dodatkami… » więcej 2019-11-16, godz. 13:59 Marsz Szlachetnej Paczki przeszedł ulicami Opola. "Baza rodzin otwarta, czekamy na darczyńców" Marsz Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości przeszedł ulicami Opola. W ten sposób wolontariusze komunikowali mieszkańcom, że od rana darczyńcy mogą już wybierać… » więcej 2019-11-16, godz. 12:25 III Noc Zawodów w oleskim ogólniaku Po raz trzeci odbyła się (15.11) Noc Zawodów w Liceum Ogólnokształcącym w Oleśnie. Uczniowie klas maturalnych wysłuchali prelekcji zaproszonych gości. Wśród nich… » więcej 2019-11-16, godz. 11:17 Wędkarze porządkują tereny wokół kąpieliska Malina. Znaleźli nawet namiot Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Opole Elektrownia razem z mieszkańcami Dzielnicy Malina rozpoczęli dzisiaj (16.11) od rana sprzątanie kąpieliska Malina 1… » więcej 2019-11-16, godz. 09:44 Dziś przypada Dzień Służby Zagranicznej RP. Jakie wyzwania stoją przed polską dyplomacjąe - Mamy powody do zadowolenia. Polskie placówki dyplomatyczne istnieją w 91 państwach świata - powiedział w porannej rozmowie 'W cztery oczy' dr Stanisław Niewiński z… » więcej 2019-11-16, godz. 08:28 Drogowa passa w Wołczynie. Burmistrz: takie są oczekiwania mieszkańców Niektóre remonty zaplanowane na ten rok zakończyły się, inne jeszcze trwają. Jak co roku, gmina Wołczyn stawia na przebudowę dróg w złym stanie. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »