Radio Opole » Wiadomości z regionu
2017-12-07, 19:00 Autor: Mariusz Chałupnik

"Kamila i Lukas to zdolne i bardzo odważne osoby". Zwycięzcy u marszałka

Kamila Świerc i Lukas Gogol na spotkaniu z Andrzejem Bułą [fot. Mariusz Chałupnik]
Kamila Świerc i Lukas Gogol na spotkaniu z Andrzejem Bułą [fot. Mariusz Chałupnik]
Kamila Świerc i Lukas Gogol sprawili, że o naszym regionie ostatnio jest naprawdę głośno. Ona została najładniejszą Polką, on wygrał 10. jubileuszową edycję telewizyjnego show "Mam talent". Dziś (07.12) spotkał się z nimi marszałek województwa Andrzej Buła.
- Jestem naprawdę dumny, że mamy tak zdolne i odważne osoby, bo odwaga jest niezbędna, żeby w ogóle podjąć rywalizację - mówi Buła. - To jest pierwszy warunek tego, żeby zacząć z kimś rywalizować. Te dwie wspaniałe osoby znalazły w sobie tyle odwagi, determinacji, żeby powiedzieć "startuję". To już wielkie gratulacje, bez względu na to, że to się skończyło takim sukcesem.

- Jestem mocno związana z naszym regionem i będę to chciała teraz w dobry sposób wykorzystać - mówi Kamila Świerc, Miss Polski 2017. - Z resztą z Opolszczyzną również. Tytuł Miss Opolszczyzny także należy do mnie. Na pewno postaram się wspomóc nasz region, żeby jak najbardziej go wypromować.

- Próbuję się jeszcze ogarnąć po tym finale - dodaje Lukas Gogol, akordeonista i zwycięzca "Mam talent". - Próbuję coś zrobić, żeby to wszystko do mnie doszło, że już jest po i wygrałem. Oprócz tego, że jest więcej koncertów, to żyję tak, jak żyłem do tej pory.

Opolscy bohaterowie otrzymali od marszałka między innymi walizki z napisem "Opolskie", aby przy okazji czekających ich podróży reklamowali również nasz region.
Andrzej Buła
Kamila Świerc, Lukas Gogol

Wiadomości z regionu

2018-10-23, godz. 13:30 Włamanie do kiosku, "zniknął" towar za 3 tysiące złotych. Złodziej jest już w rękach policji Towar wart w sumie trzy tysiące złotych miał paść łupem złodzieja zatrzymanego przez prudnickich policjantów. 20-latek połakomił się na papierosy oraz artykuł ... » więcej 2018-10-23, godz. 13:00 Mniejszość Niemiecka ma najwięcej miejsc w Radzie Powiatu Oleskiego, ale potrzebna będzie koalicja Sześć mandatów w Radzie Powiatu Oleskiego zdobył Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka. Po trzy miejsca wywalczyły Koalicja Obywatelska, Prawo i Spra ... » więcej 2018-10-23, godz. 12:30 Rafał Bartek: nie uważam wyników Mniejszości Niemieckiej za porażkę - W wyborach do sejmiku województwa opolskiego zagłosowało na Mniejszość Niemiecką o 12 tysięcy osób więcej niż cztery lata temu - powiedział w porannej rozmo ... » więcej 2018-10-23, godz. 12:30 KWW Macieja Sonika zgarnął największą część tortu w Radzie Powiatu Krapkowickiego Dziewięć miejsc w Radzie Powiatu Krapkowickiego zdobył Komitet Wyborczy Wyborców Macieja Sonika. » więcej 2018-10-23, godz. 12:00 Narkotyki warte pół miliona złotych zarekwirowała byczyńska policja. Do sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn [ZDJĘCIA] Za uprawę i posiadanie znacznej ilości narkotyków staną przed sądem dwaj mieszkańcy Byczyny. 24 i 26-latek wspólnie prowadzili plantację konopi. » więcej 2018-10-23, godz. 11:30 Znamy radnych powiatowych w Kluczborku. Najwięcej mandatów ma KWW Ziemia Kluczborska Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Kluczborska zdobył najwięcej - siedem - mandatów w Radzie Powiatu Kluczborskiego. » więcej 2018-10-23, godz. 11:20 Potrącenie na przejściu dla pieszych w Opolu Do zdarzenia doszło przed godziną 9:00 w Opolu na Kołłątaja. Kierująca osobowym peugeotem potrąciła na przejściu 27-letniego mężczyznę. » więcej 2018-10-23, godz. 10:45 Opolska rada miasta bez Mniejszości Niemieckiej [KOMENTARZE] - Trochę jest smutno, nie udało nam się wprowadzić ani jednego radnego do Rady Miasta Opola - powiedział w porannej rozmowie 'Poglądy i osądy' Marcin Gambiec, ... » więcej 2018-10-23, godz. 10:15 Razem dla Opola bez mandatów w radzie miasta Stowarzyszenie Razem dla Opola nie dostało się do opolskiej rady miasta. Komitet, który walczył o reelekcję w radzie i był reprezentowany m.in. przez Krzyszto ... » więcej 2018-10-23, godz. 09:30 Rada powiatu opolskiego wybrana. Najwięcej głosów dla MN W wyborach do rady powiatu opolskiego najwięcej głosów zdobył komitet Mniejszości Niemieckiej, zagłosowało na niego 15 871 osób (37,10% poparcia). Spośród 23 ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »