Radio Opole » Wiadomości z regionu
2017-11-11, 22:00 Autor: Joanna Matlak

Marszałek województwa Andrzej Buła otrzymał tytuł „Znakomity Przywódca”.

Marszałek województwa Andrzej Buła otrzymał tytuł „Znakomity Przywódca” [fot. UMWO]
Marszałek województwa Andrzej Buła otrzymał tytuł „Znakomity Przywódca” [fot. UMWO]
XI edycja konkursu o tym samym tytule i uroczystość wręczenia nagród laureatom XXIII edycji Polskiej Nagrody Jakości odbyła się wczoraj (11.11) na Zamku Królewskim w Warszawie.
- Jego dalekie spojrzenie wizjonerskie na temat rozwoju ziemi opolskiej, rozwoju województwa oraz praktyczne działania spowodowały odznaczenie przez Kapitułę Polskiej Nagrody Jakości tym odznaczeniem - mówi Marek Kłoczko, dyrektor generalny krajowej izby gospodarczej

- Przywódca oznacza wielką odpowiedzialność - mówił marszałek Andrzej Buła. - Jakość pracy zależy od wielu czynników i osób. Jakość to dobre kompetencje, doświadczenie, praktyka, wiedza. Jakość to również współpraca z ludźmi - dodaje Buła.

Dodajmy, że celem konkursu jest „wdrażanie zasad, które pomogą tworzeniu oraz promowaniu w Polsce wybitnych menedżarów i liderów".
Marek Kłoczko
Andrzej Buła

Wiadomości z regionu

2018-02-23, godz. 07:00 Prudnik: inwestor chce wydać 100 mln złotych na elektrownię. Mieszkańcy planują protest Przeciw uruchomieniu elektrowni, w której paliwem będzie słoma, zamierzają protestować mieszkańcy Prudnika. Ma ona powstać na bazie nieczynnej od wielu lat el ... » więcej 2018-02-23, godz. 06:50 "Dla mnie to jest tragedia. Zrobiliśmy wszystko, co możliwe". Krowa-uciekinierka padła podczas załadunku do transportu ... - Krowa padła podczas załadunku do transportu - taką informację przekazał nam Błażej Jaroszyński, lekarz weterynarii z Nysy. Najprawdopodobniej zwierzę padło ... » więcej 2018-02-22, godz. 21:10 Tragiczny wypadek w Walcach. Nie żyje młody motocyklista Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Walcach, przy ul. Lipowej. Kierujący motocyklem 21-letni mężczyzna najprawdopodobniej nie zapanował nad maszyną i w ... » więcej 2018-02-22, godz. 21:00 Prawica szykuje się do wyborów samorządowych - Jesteśmy przygotowani do wzięcia odpowiedzialności za poszczególne samorządy w powiecie nyskim - mówił w Loży Radiowej Artur Kamiński, lider PiS w powiecie ... » więcej 2018-02-22, godz. 20:45 "To cud, że nie doszło jeszcze do tragedii". Mieszkańcy Murowa skarżą się na tiry pędzące przez wieś Za duży tonaż i nieodpowiednia prędkość - mieszkańcy Murowa skarżą się na przejeżdżające przez wieś tiry. Na rogatkach Murowa stoją znaki ograniczające wjazd ... » więcej 2018-02-22, godz. 19:15 Zielony most prowadzący na wyspę Bolko w Opolu będzie nosił imię Ireny Sendlerowej Zielony most łączący miasto z wyspą Bolko zyskał imię Ireny Sendlerowej. Inicjatywę dzieci z opolskiej szkoły TAK, której patronką jest właśnie Sendlerowa, je ... » więcej 2018-02-22, godz. 19:00 Nie będzie informacji o wyprawie krzyżowej przy pomniku Kazimierza I Opolskiego. Radni zdecydowali Usunięcie informacji o V wyprawie krzyżowej i zastąpienie jej tą o 800-leciu miasta nie wzbudziło większych wątpliwości radnych Opola. Chodzi o napis na tabli ... » więcej 2018-02-22, godz. 17:35 Uchwała o targowisku wycofana, ale prezydent z pomysłu nie rezygnuje. Będą rozmowy z kupcami w sprawie przenosin Radni nie będą dziś głosować w kontrowersyjnej sprawie dotyczącej targowiska Centrum. Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski zdecydował o wycofaniu projektu uch ... » więcej 2018-02-22, godz. 17:30 To było zabójstwo! Jest wniosek o tymczasowy areszt dla mordercy z Baborowa Zdarzenie z wtorku (20.02) w Baborowie, to jednak zabójstwo, a nie nieszczęśliwy wypadek. Dziś (22.02) do prokuratury w Głubczycach doprowadzony został 65-let ... » więcej 2018-02-22, godz. 16:45 Projekt o darmowym MZK w Opolu wycofany. "Musimy dopracować ten pomysł" Uchwała klubu Razem dla Opola dotycząca darmowych przejazdów MZK dla kierowców i pasażerów wypadła z porządku obrad sesji rady miasta Opola. Wycofali ją sami ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »