Radio Opole » Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Informacje z "hokej"
2018-10-26 Hokej: Orlik walczył, ale lider okazał się za mocny. GKS Katowice wygrywa w Opolu Hokeiści Orlika Opole walczyli, starali się, ale prowadzący w tabeli GKS Katowice był poza ich zasięgiem. Opolanie ulegli 2:5. » więcej 2018-10-22 Wysoka porażka Orlika Opole w Nowym Targu Hokeiści Orlika Opole nie mieli nic do powiedzenia w wyjazdowym starciu z Podhalem Nowy Targ. Opolanie przegrali 1:6. » więcej 2018-10-20 Hokej: Orlik znów blisko ogrania Cracovii. Tym razem jednak lepsi wicemistrzowie Polski Orlik Opole znów był blisko, aby pokonać wicemistrza Polski Comarch Cracovię, ale tym razem przegrał 2:3. O końcowym rezultacie zdecydowała przede wszystkim pierwsza tercja. » więcej 2018-10-19 Zdecyduje postawa bramkarzy. Orlik Opole podejmie Comarch Cracovię W pierwszym meczu 2. rundy sezonu zasadniczego Polskiej Hokej Ligi Orlik Opole zagra na własnym lodzie z wicemistrzem Polski Comarch Cracovią. W pierwszym pojedynku tych zespołów lepsi byli opolanie. » więcej 2018-10-15 Wysoka porażka Orlika Opole w Jastrzębiu Hokeiści opolskiego Orlika przegrali w Jastrzębiu z GKS-em 0:6. Opolanie cały czas znajdują się w dolnych rejonach tabeli Polskiej Hokej Ligi. » więcej 2018-10-13 Niespodzianka na Toropolu. Orlik Opole wygrał z JKH GKS Jastrzębie 3:2 PGE Orlik Opole w meczu 11.kolejki ekstraligi hokeja na lodzie pokonał po dogrywce wyżej notowany JKH GKS Jastrzębie 3:2. » więcej 2018-10-12 Hokej:Pójść za ciosem. Orlik Opole zagra z GKS-em Jastrzębie Po wygranej w Krakowie z Cracovią teraz czas na GKS Jastrzębie. To spotkanie dziś (12.10) w Opolu. » więcej 2018-10-02 Hokej: trudny wyjazd Orlika Opole W 9. kolejce Polskiej Hokej Ligi Orlik Opole zagra w Katowicach z GKS-em. O punkty będzie szalenie ciężko. » więcej 2018-10-02 Orlik postawił się liderowi, ale tylko przez dwie tercje. Wysoka porażka opolskich hokeistów w Katowicach W 8. kolejce Polskiej Hokej Ligi Orlik Opole przegrał na wyjeździe z prowadzącym w tabeli GKS-em Katowice 11:3. O wysokiej porażce zdecydowała ostatnia tercja. » więcej 2018-10-01 Wysoka porażka Orlika Opole z mistrzem Polski Hokeiści Orlika Opole przegrali z GKS-em Tychy 1:5. Aktualni mistrzowie Polski wywieźli zatem z Toropolu komplet punktów, a Orlik spadł w tabeli Polskiej Hokej Ligi już na przedostatnie miejsce. » więcej